Nowodvorski Eye Spot – najważniejsze informacje

Coraz to większą popularnością cieszą się kinkiety, spoty oraz lampy sufitowe mające ciekawy design i obracane reflektory. Jednym z takich modeli, jest Nowodvorski Eye Spot, który odznacza się ciekawym efektem świetlnym za sprawą możliwości regulowania kąta padania światła, co pozwala na doświetlenie wybranego punktu albo przestrzeni. Sposób świecenia oraz efektowny kształt, przyciąga naszą uwagę tworząc bardzo wyjątkowy nastrój.

Czym odznacza się ten model oświetlenia?

Reflektorki Nowodvorski Eye Spot mogą występować pojedynczo albo pod postacią kilku takich samych elementów. Mają różne rodzaje wykończenia. Źródło światła stanowi wymienna żarówka z trzonkiem GU10. Nie istnieją ograniczenia co do mocy użytej żarówki w zakresie technologii LED. Nowodvorski Eye Spot, uważane są także za małe, poręczne reflektorki do aranżacji budżetowych. Z pewnością jedne spośród najtańszych na rynku, sygnowane logiem dystrybutora. Nowodvorski Eye Spot wykonuje się z aluminium, które lakierowane jest proszkowo. Przeguby stalowe w nóżkach lamp pozwalają na skierowanie w odpowiednim kierunku strumienia światła. Podstawę lampy montuje się na suficie albo ścianie przy pomocy montażowych kołków. Kołki te powinny być dobrane zależnie od rodzaju podłoża, do którego zamierzamy przymocować lampę.

Jakie są zalety lamp Nowodvorski Eye Spot?

Ruchome lampy ścienne Nowodvorski Eye Spot, stanowią innowacyjne połączenie nowoczesnej postaci oświetlenia marki Nowodvorski z minimalistycznym designem. Na opisywaną lampę, składają się dwie białe tuby oraz małych rozmiarów przyścianka. W środku montuje się żarówki, które potrafią wypełnić całe otoczenia intensywnym kolorem światła oraz nadają mu oryginalnego blasku. Praktyczne kinkiety bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni, salonie, gabinecie albo biurze, będąc propozycją oświetlenia przeznaczonego dla osób będących miłośnikami użytkowych wnętrz przygotowanych w zgodzie z obowiązującą modą. Lampy te odznaczają się znakomitym wykonaniem, jak i atrakcyjną ceną. Spora ich część nie ma zintegrowanego modułu świecącego LED, dzięki czemu można bez przeszkód wymienić żarówkę mającą dowolną moc i wybraną przez nas barwę światła. Są one również proekologiczne (dzięki opcji wymiany żarówki, nie jesteśmy zmuszeni do wyrzucania całości oprawy, a tylko do wymiany żarówki. Lampy zostały zaprojektowane w ten sposób, aby mogły się wpasować w różne wnętrza i aby nie zaburzały zbyt agresywnym wyglądem designu.